Gazetka Szkolna


[pobierz] 2.6 MB gazetka-4-201819
[pobierz] 2.8 MB gazetka-nr-3-2018-19
[pobierz] 3.7 MB gazetka-nr-2-2018-19
[pobierz] 3.9 MB gazetka-nr-1-2018-19

Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem naszej gazetki. Miłej lektury. Pozdrawiamy.

Gazetka szkolna 2+1

 

  Kochani za nami prawie cały rok szkolny, a przed nami wakacje! Zanim się na nie wybierzecie zachęcamy do zapoznania się z ostatnim numerem szkolnej gazetki "Dwa plus Jeden". Życzymy udanego wypoczynku i nie zapominajcie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa gdziekolwiek będziecie.

 

 

 

 

[pobierz] 2.5 MB gazetka-nr-5-2018
[pobierz] 2.1 MB gazetka-nr-4-2018
[pobierz] 3.8 MB gazetka-nr-3
[pobierz] 2.4 MB gazetka-nr-2
[pobierz] 3.2 MB gazetka-nr-1

Gazetka szkolna

 

 

  Zapewne pamiętacie dotychczasową nazwę naszej Gazetki szkolnej - "Głos Jedynki". Od września tego roku nasza szkoła to już nie tylko "Jedynka", ale również "Dwójka", dlatego konieczna była zmiana nazwy gazetki. Konkurs na nową nazwę wygrała...Magdalena Junak z klasy 7d, a jej propozycja to: "Dwa plus Jeden". Cały zespół redakcyjny zaakceptował nową nazwę, mamy nadzieję że również Wam przypadł do gustu. A zatem zapraszamy do zakładki "Gazetka szkolna", gdzie znajdziecie pierwszy numer gazetki oraz krótkie informacje na temat wszystkich członków zespołu redakcyjnego.

 

 

A to my:

 

  Cześć! Mam na imię Karolina i chodzę do klasy 7D. Interesuję się fotografią, tańcem i zwierzętami. W wolnym czasie lubię rozwijać moje pasję, spotykać się ze znajomymi oraz czytać o różnych ciekawych rzeczach, o których staram się dowiadywać z różnych źródeł. Tym właśnie będę zajmować się w naszej gazetce szkolnej – będę dzielić się z wami tymi wszystkimi ciekawostkami i mam nadzieję, że moje artykuły się Wam spodobają!

 

  Cześć , nazywam się Nikola Paszek i chodzę do 2B gim. W gazetce szkolnej będę pracować już drugi rok. Tym razem będę się zajmować działem ,,Kalendarium,,. Poza gazetką i szkołą jestem kapitanem młodzieżowej drużyny pożarniczej w Radłowie. Interesuje się głównie fotografią i piłką nożną - jestem wierną fanką drużyny Real Madrid.

 

 

  Hejka, mam na imię Amelia i chodzę do klasy 7d. W gazetce będę się zajmować humorem i wywiadami. Moją pasją jest teatr i informatyka.

 

  Nazywam się Madzia Woźniak i chodzę do klasy 2A. Moją pasją jest jazda konna. Kocham książki, czytam w każdej wolnej chwili. W gazetce, podobnie jak w zeszłym roku, będę zajmować się działem "Koniecznie przeczytaj" i „English is fun”. Do zobaczenia w pierwszym numerze :)

 

  Hej, mam na imię Weronika. Ma 12 lat i chodzę do klasy 7D. Jestem trochę zwariowana :). Interesuję się śpiewem, tańcem i rysowaniem. Uczę się języka francuskiego, ale znam tylko podstawy, interesuję się także Francją. Mam dwa koty: jednego białego, drugiego czarnego. Uwielbiam się przytulać i uśmiechać. Mam duże poczucie humoru, często się śmieję i będę zajmowała się działem humorystycznym. Mam nadzieję, że moje dowcipy was rozśmieszą.

 

  Jestem Weronika. Mam 13 lat. Chodzę do klasy 7d. Interesuję się plastyką.W gazetce wspólnie z moimi dwiema koleżankami prowadzić będziemy dział kulinarny. Mam nadzieję, że nasze przepisy przypadną Wam do gustu.

 

  Mam na imię Kornelia, chodzę do klasy 2a. Mam 14 lat. W wolnym czasie bardzo chętnie spotykam się ze znajomymi, jeżdżę na rowerze i rolkach. W gazetce szkolnej zajmuje się schroniskiem i turystyką.

 

  Hej! Mam na imię Karolina i chodzę do klasy 2b. W gazetce będę zajmowała się działem "Muzyka". Interesuję się głównie właśnie muzyką. Uwielbiam śpiewać i należę do chóru szkolnego. Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest kpop, ale słucham również wielu wykonawców spoza tego gatunku np. Adele, Queen, Ed Sheeran, Christina Perri czy Michał Szpak.

 

 

 Jestem Natalia :-) W gazetce będę zajmować się wywiadami i recenzjami książek. Jestem z klasy 2A.

 

 Cześć, jestem Magda. Chodzę do klasy 7D. Uczęszczam też do Szkoły Muzycznej, w której gram na fortepianie. Interesuję się też śpiewaniem i fotografowaniem. W gazetce szkolnej zajmuję się działem kulinarnym. Mam nadzieję, że nasze przepisy się Wam spodobają ;)

Głos Jedynki

 

 Rok szkolny powoli dobiega końca, ale zanim udacie się na wypoczynek zajrzyjcie do szkolnej gazetki. Znajdziecie tam m.in. podpowiedź, co przeczytać podczas wakacji, co dobrego przygotować w kuchni lub co warto zobaczyć w najbliższej okolicy. Życzymy Wam cudownych, niezapomnianych, pełnych przygód oraz bezpiecznych letnich dni :-). Do zobaczenia we wrześniu!

[pobierz] 3.1 MB gazetka-nr5

Głos Jedynki

10.04.2017

  Chcesz wiedzieć co warto przeczytać albo jak upiec pyszne ciasto na wielkanocny stół? A może chcesz poznać kolejną utalentowaną osobę z naszego gimnazjum? Jeśli tak, to zapraszamy do zakładki Głos Jedynki, w której znajdziecie kolejny numer szkolnej gazetki.

[pobierz] 1.7 MB gazetka-nr4
[pobierz] 3.5 MB gazetka-nr-3
[pobierz] 2.6 MB gazetka-nr-2
[pobierz] 2.2 MB gazetka-nr-1 - rok szkolny 2016/2017
Od lewej: Ada Jędras, Bartosz Basiński, Patrycja Tęsiorowska, Zuzanna Marciniak, Ewelina Pawłowska, Kinga Sitarz, Magdalena Woźniak, Martyna Dolata, Paulina Wczesna, Weronika Datta

  Podobnie jak w latach ubiegłych będziemy tworzyć dla Was szkolną gazetkę "Głos Jedynki". Skład redakcyjny uległ pewnym zmianom - opuścili nas ubiegłoroczni trzecioklasiści, a dołączyli do nas bardzo utalentowani i pełni pomysłów uczniowie klas pierwszych. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie na stronach naszej gazetki coś ciekawego dla siebie.
Na początek poznajcie naszych redaktorów, a już wkrótce pierwszy numer gazetki :-)

 

 •  Nazywam się Ada Jędras i mam 14 lat. Chodzę do klasy 2A i w tym roku wraz z moją przyjaciółką zajmę się działem o nazwie Savoir-vivre. Moje zainteresowania to sport i muzyka. Lubię grać w siatkówkę, ale także uczę się gry w szachy. Mam nadzieję, że spodobają się Wam się nasze artykuły.
 • Nazywam się Patrycja Tęsiorowska. Mam 14 lat i chodzę do klasy 2A z moją przyjaciółką Adą. Razem będziemy zajmować się działem Savoir-vivre. Moimi zainteresowaniami są muzyka i plastyka, a także jazda konna - jeżdżę konno od 3 lat. Mam nadzieję, że nasze artykuły przypadną Wam do gustu :*
 • Mam na imię Bartek. Chodzę do klasy 1a. Zgłosiłem się do gazetki szkolnej, ponieważ w szkole podstawowej również należałem do zespołu redakcyjnego. Interesuję się strażą pożarną oraz koleją. Jestem w szeregach MDP, czyli Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP Ostrów Wlkp. Cieszę się, że będę miał okazję pracować w „Głosie Jedynki”.
 • Nazywam się Zuzanna Marciniak. Jestem uczennicą klasy 1C. Lubię uczyć się języków obcych. Uwielbiam też czytać, dlatego w gazetce w szkole podstawowej zajmowałam się działem recenzji książek, i to też mam zamiar robić w Głosie Jedynki :)
 • Nazywam się Ewelina Pawłowska i chodzę do klasy II D. Interesuję się zdrowym stylem życia oraz kocham zwierzęta. Z tego powodu w tym roku szkolnym razem z koleżanką będę Wam prezentować zdjęcia piesków ze Schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim. Mam nadzieję, że dzięki temu znajdą się wśród Was chętni do zaadoptowania czworonoga albo chociaż do odwiedzania schroniska.
 • Witajcie, jestem Kinga Sitarz:) Interesuję się plastyką i muzyką. W gazetce będę zajmowała się działem kulinarnym. Mam nadzieję, że zachęcę chociaż część z Was do gotowania.
 • Cześć, mam na imię Madzia i chodzę do klasy 1a. Interesuję się jazdą konną – jeżdżę od 3 lat. W wolnym czasie lubię czytać książki i wyszywać krzyżykami. Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka. W gazetce będę zajmować się recenzjami oraz strefą języka angielskiego. Mam nadzieję, że moje artykuły się Wam spodobają :)
 • Cześć, mam na imię Martyna. Chodzę do klasy 2a. Interesuję się pływaniem, motoryzacją oraz stylizacją włosów. Lubię słuchać muzyki i spędzać czas ze znajomymi. Uwielbiam koty! W naszej gazetce szkolnej będę zajmowała się prezentacją naszych utalentowanych uczniów. Mam nadzieję, że Głos Jedynki będzie Wam się podobał :-)
 • Nazywam się Paulina Wczesna. Chodzę do klasy 1C. Lubię się uczyć, grać w koszykówkę oraz biegać. Moje zainteresowania to taniec, sport i medycyna. Gram również na gitarze. W gazetce szkolnej będę przygotowywać dla Was kalendarium.
 • Jestem Weronika :) Mam 13 lat. Interesuję się tańcem, sztuką i literaturą. Tańczę taniec nowoczesny od ośmiu lat. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są: język angielski i język polski.
 • Prawo, polityka, protokół i etykieta - zainteresowania dla dorosłego? Pewnie tak! Jednak nie w moim przypadku. Łukasz aforyzmem, bez dezynwoltury: Per aspera ad astra.
 • Hej! Mam na imię Natalia. Chodzę do klasy 1a. Interesuję się muzyką i czytaniem. W gazetce będę zajmowała się pisaniem recenzji książek. Mam nadzieję, że dzięki nim zachęcę Was do czytania ;)

 

 • Hejka!Nazywam się Amelia Adamczak i chodzę do klasy 1b. Interesuje mnie dziennikarstwo, dlatego też znalazłam się w gazetce szkolnej. Bardzo lubię koty, których niestety nie mam, ale mam nadzieję, że to kiedyś się zmieni.
 • Cześć, nazywam się Kornelia Jezierska i chodzę to klasy 1a. Interesuję się muzyką, a dokładniej śpiewaniem. Moją pasją jest również fotografowanie. W szkole podstawowej udzielałam się także w Tvsp1 jako fotograf.
 •  Jestem Weronika :) . Mam 13 lat. Interesuję się tańcem,sztuką i literaturą. Tańczę taniec nowoczesny od ośmiu lat. Moimi ulubionymi przedmiotami szkolnymi są: język angielski i język polski.

 

 

 

 

Wiosenne wydanie Głosu Jedynki
[pobierz] 2.8 MB wydanie-spec-luty-2016

Wystarczy kliknąć na ten adres, żeby przeejść do listopadowego wydania gazetki. Zrób to, żeby do wiedzieć się, "Co w G1 piszczy" http://gim1.iscool.pl/gazetka/listopad_2015.pdf

[pobierz] 1.0 MB czerwiec-2015-gazetka1
[pobierz] 2.7 MB marzec-2015-gazetka
[pobierz] 1.3 MB gazetka-styczeń-2015
[pobierz] 2.5 MB gazetka-grudzien-2014
[pobierz] 2.3 MB gazetka-pazdiernik-2014
Adrian Sitarz, Alina, Bartosz Mierzchała, Paweł Ignasiak, Ola Juszczak, Marta Bohonos
Inez Pawelka, Julia, Iga, Katarzyna Juszczak, Margota
[pobierz] 3.3 MB czerwiec-2014
[pobierz] 1.9 MB gazetka-kwiecien-2014
[pobierz] 2.4 MB gazetka-luty-2014
[pobierz] 4.9 MB gazetka-styczeń-2014
[pobierz] 3.9 MB gazetka_12_2013
[pobierz] 2.3 MB gazetka_11_2013
[pobierz] 1.8 MB gazetka_10_2013
[pobierz] 2.3 MB Głos Jedynki - czerwiec 2013

Zamieszczamy ostatni w tym roku numer gazetki "GŁOS JEDYNKI". Zapraszamy też do archiwalnych numerów.

[pobierz] 1.9 MB Głos Jedynki - kwiecień/maj 2013
[pobierz] 2.1 MB Głos Jedynki - styczeń 2013

   Głos Jedynki nagrodzony!

    Miło nam powiadomić, że redakcja naszej szkolnej gazetki „Głos Jedynki” (pod opieką Anny Lesiczki Marzanny Ciupki i Olgi Janickiej) zdobyła I MIEJSCE w kategorii GIMNAZJA w konkursie na najciekawszy artykuł w ramach Powiatowych Warsztatów Dziennikarskich pod patronatem starosty ostrowskiego pana Pawła Rajskiego, zorganizowanych w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Autorką nagrodzonego artykułu jest Natalia Nowak z kl. 2 C.
Gratulujemy!!!

 

 

Święto Szkoły - wręczanie Nobla Szkoły w kategorii DZIENNIKAREZ ROKU
Święto Szkoły - wręczanie Nobla Szkoły w kategorii DZIENNIKAREZ ROKU

W konkursie dziennikarskim na artykuł o życiu i twórczości poetki:
III miejsce: Ernest Szczepaniak
II miejsce: Katarzyna Drop
Nobel w kategorii dziennikarz roku: NATALIA NOWAK.

 

Serdecznie Gratulujemy.

[pobierz] 3.4 MB Głos Jedynki - grudzień 2012
[pobierz] 2.8 MB Głos Jedynki - listopad 2012
[pobierz] 2.0 MB Głos Jedynki - październik 2012