FORUM


Antosia
10.03.2022
Pozdrawiam panią Iwonke Świechowską,Karolinke Wachowiak,Maryśkę Mądrzak,Hanię Kałużną i Misie Kostuś oraz całą klasę 4b<3
-
14.02.2021
hej, mam nadzieję że macie walentynkę w tym roku, a nawet jeśli nie macie, jest jescze dzień singla (który ja będę obchodzić, pogchamp 😻😎✌️✨)
Lena
Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Pani Ewy oraz całej klasy 3b
Filip
Serdecznie pozdrawiam wszystkich moich kolegów i koleżanki z klasy 3b, a także najlepszą wychowawczynię panią Ewę
Antosia Nowak
Życzę zdrowia i radości dla całej mojej klasy 3b. Pozdrawiam Panią Ewę i moją przyjaciółke Hanię Ostojską
Antosia Nowak
Pozdrawiam moje Hanię Ostojską, Martę Stasiak i Amelke Markiewicz, Karolinę Wachowiak, Marysię Mądrzak i całą moją klasę wraz z nauczycielami. Życzę Zdrowia, uśmiechu codziennie i dużo przyjemnych chwil 😄🤗
Bartosz Bestry
A ja Pozdrawiam serdecznie całą moją klasie 3 B i panią wychowawczynie Ewe 😍😊 Dużo zdrowia dla wszystkich😊😊😊
uczeń
A ja życzę swojej klasie przede wszystkim wszystkiego fajnego. 6a do uśmiechu...
Mateusz
Zdrowia, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, grona prawdziwych przyjaciół, uśmiechu na codzień, pogody ducha, szczęścia, pewności siebie i wiele uśmiechów. Dla mojej całej klasy 3b i dla pani Ewy.
Wychowawczyni
Miła moja klaso, 6a... OLBRZYMI UŚMIECH WAM PRZESYŁAM I ŻYCZĘ CUDOWNEGO TYGODNIA!!!!
Wychowawca
Serdeczne pozdrowienia dla moich sympatycznych uczniów klasy 4 b D.Janiak
wychowawczyni klasy 3 b
Przesyłam moim uczniom ogromne buziaki. Życzę Wam udanego tygodnia, samych radosnych chwil, uśmiechu od ucha do ucha i dużo pozytywnej energii.
Rodzic
WSZYSTKIEGO NAJPRZYJEMNIEJSZEGO, ALE PRZEDE WSZYSTKIM UŚMIECHU MIMO TRUDNYCH CHWIL W TYM PIĘKNYM TYGODNIU NAUCZYCIELOM, UCZNIOM I NAM RODZICOM.
Rodzic uczennicy 7 klasy
Obawiałam się nowego roku szkolnego, zmiany szkoły, nowej klasy dla córki. Niepotrzebnie. Ze szkoły jestem bardzo zadowolona, tak samo zresztą jak córka. Zmiana wyszła jej na dobre.
Mama
Witam! Chciałam pogratulować uczniom profesjonalizmu i zaangażowania w koncert "Henryk Sienkiewicz - człowiek zwykły, lecz niezwykły". Jestem pod wielkim wrażeniem. Z kolei nauczycielom życzę dalszej cierpliwości w wychowywaniu i angażowaniu uczniów. Pozdrawiam
Edward Pietrzak
Witam, z uwagi na to, że nie miałem okazji osobiście podziękować nauczycielom, którzy uczyli moją córkę Małgosię, postanowiłem te podziękowanie złożyć za pośrednictwem szkolnej strony internetowej. Jeszcze raz składam podziękowanie Pani Dyrektor oraz wychowawczyni mojej córki Pani Agnieszce. Wspaniała atmosfera w szkole, pomoc ze strony nauczycieli, wiele zajęć pozalekcyjnych, to wszystko sprawiło, że córka czuła się bardzo dobrze w tej szkole. Wszystkim niezdecydowanym polecam to gimnazjum.
jula
Ja weszłam na forum i jestem zadowolona Pozdrawiam
G1
Proszę zajrzeć do Statutu, oceny. Tam można znaleźć dokładne informacje. Ten dokument znajdziesz pod tym adresem: http://gim1osw.pl/dokumenty-szkoly.html. Pozdrawiam.
uczeń
Mam pytanie, czy do średniej na świadectwo klasy 3 do paska liczą się 4 przedmioty których teraz się nie uczyliśmy, w tym roku szkolnym ( plastyka muzyka edukacja artystyczna informatyka) ?
G1
Bardzo dziękujemy za pamięć i życzenia. Pozdrawiamy ! :)))))
Julia i Jagoda
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystakim nauczycielom wytrwałości, cierpliwości w pracy, samych sukcesów i uśmiechu na twarzy! Pozdrawiamy! :)
G1
Drogi "Tato", 14.10.2013 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (lekcji). Nauczyciele mają dyżur od godziny 9.00 do 13.00 gdyby uczniowie chcieli skorzystać z zajęć opiekuńczo - wychowawczych. Pozdrawiamy.
Tata
Witam. Mam pytanie dotyczące poniedziałkowych (14.10.2013) zajęć. Czy w związku z "branżowym" świętem młodzież ma wolne ? Pzdr jm
Aeroangel
W odpowiedzi do osoby "Ja". Dzieje się, dzieje, jednak nowych twarzy na forum mało, a niestety w parę osób nie damy rady tego rozkręcić, że tak powiem. Tylko o czym mamy pisać? Wszystko, co się dzieje, jest przecież umieszczone w aktualnościach :).
Ja
Kochani, widzę, że forum rusza, ale nadal wpisów jest bardzo mało, a szkoda. Przecież w tej szkole stale się coś dzieje. Nie wierzę, że nie chcecie się tym podzielić. Ludki złote, piszcie, piszcie, ja jestem chłonna każdej nowej informacji. Pa, pa.
Belfer
Tablice na parterze zawierają aktualne informacje oraz informacje o sukcesach naszych uczniów z II półrocza ubiegłego roku szkolnego ( a nie z pierwszego). Celowo nie są zmieniane. Mają zainspirować nowych uczniów aby brali przykład ze starszych kolegów i koleżanek. Drogi Aeroengelu :) CIERPLIWOŚCI Już wkrótce będą zastąpione nowinkami z tego roku :) A będzie tego sporo!!!!!
Aeroangel
Racja! W końcu forum szkoły nie gryzie, a jest po to, by się wypowiadać. Cóż, cieszy mnie, że ruszyły wycieczki integracyjne dla klas 1. Dobrze jest też wiedzieć, jakie mamy nowe osoby w gimnazjum (tablica na parterze). A zdjęcia z wycieczek to fantastyczny pomysł! Jednak druga tablica jest niezmieniona od I półrocza 2012/2013. Może czas dać tam coś nowego?
Ja
Cieszę się, że istnieje to forum. Nareszcie kochani będziecie mogli się wypowiadać na interesujące tematy. Podzielam zdanie Aeroangel - dlaczego tak mało wpisów? Na gadu-gadu i Facebooku jesteście bardziej aktywni. Piszcie, nie bójcie się. Wszystkie opinie i refleksje są ważne. Pa.
Aeroangel
Cześć. Zauważyłam, że mało ludzi klika na nasze forum, a co dopiero się wypowiada, bo 5 wpisów (łącznie z moim) to chyba nie aż tak dużo? Dlatego postanowiłam napisać, ale coś bardziej obszernego niż zwykłe "HEJ LUUUDZIE!" czy ":)". Do rzeczy. Życzę pierwszoklasistom aby się szybko zadomowili (w końcu też kiedyś byliśmy w 1-szej klasie...), drugoklasistom spokojnego (w miarę) roku, trzecioklasistom bardzo łatwego jak w podstawówce testu końcowego, a nauczycielom ogromu cierpliwości do Nas.
Magdalena
Za 3 dni koniec wakacj !!! :'(
Olcia
Oj i prawie po wakacjach. Smutno mi
Julia i Jagoda :)
Pozdrawiamy serdecznie nasze gimnazjum! Życzymy udanych wakacji! :)
Magda

Czekałam na wakacje jak mało kto, ale pozdrawiam wszystkich z Gimnazjum nr 1. :)))

Wpisze sobie <b>cos</b>
Wpisze sobie <b>cos</b>
Mateusz Schubert
22.12.2020
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2021.Dla całej mojej klasy 3b i wychowawczyni pani Ewy. 🎁🎅🎄 Życzy Mateusz

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości